spoons with herbs


Jest to preparat złożony wyłącznie ze składników naturalnych. Nie zawiera żadnych komponentów sztucznych, chemicznych.  Słowo preparat nie jest może najwłaściwsze. Jest to w zasadzie kuracja, polegająca na przyjmowaniu przez 30 dni dwa razy dziennie odpowiednio dobranej dawki preparatu (rano część płynna, wieczorem odżywka) 

Część płynna to: Natural P. Blue. Jednym z unikalnych jego składników, który należy wymienić jest pokarm królowej pszczół. Właściwości Gelee Royal, oraz oświadczenia, jakie zebrane zostały w wyniku zastosowania tego składnika, są różnorodne. Przez wieki badacze dziwili się jedynym w swoim rodzaju właściwościom Gelee Royal. Zaobserwowali oni, że królowa pszczół korzysta z przywileju i jako jedyna mieszkanka ula żywi się Gelee Royal, który wytwarzają inne pszczoły. To właśnie on dostarcza królowej niewiarygodnych sił. 

Jest ona prawie dwukrotnie większa od pszczół robotnic. Dla utrzymania rodu pszczół składa dziennie ok. 2000 jaj, co trzykrotnie przekracza wagę jej ciała. Żyje ok. 30-40 razy dłużej od innych pszczół.  Przede wszystkim jednak dzięki Gelee Royal jej organizm otrzymuje przez całe życie ochronę przed chorobami, w szczególności poprzez wzmocnienie systemu immunologicznego.  Gelee Royal został określony przez naukowców jako pewnego rodzaju sposób zmagazynowania siły życia w największej koncentracji. Istnieje możliwość naukowego udowodnienia istnienia wielu składników odżywczych.

Co rzeczywiście zawiera i skąd dokładnie pochodzi Gelee Royal? 

Gelee Royal powstaje w czułkach pszczół, a sposób, w jaki jest on pozyskiwany, jest tajemnicą firmy chronioną patentem.  Gelee Royal zawiera też witaminy, enzymy, różne cukry, a także rojalminę (antybakteryjnie działające białko). Udowodniono, że oprócz właściwości, które wpływają na wzmocnienie układu immunologicznego, na wzrost i regenerację organizmu, Gelee Royal przyspiesza gojenie się ran i działa hamująco na rozwój guzów.  Z tych powodów Gelee Royal był w środowisku naukowym podstawą zakrojonych na szeroką skalę badań. 

Dalece prawdopodobne wydaje się też stwierdzenie, że Gelee Royal jest wyłącznie odpowiedzialny za przepoczwarzanie się larwy w pszczołę – robotnicę lub królową . Dzięki dokładnemu rozdzieleniu poszczególnych substancji można było udowodnić, że Gelee Royal zapobiega infekcjom bakteryjnym oraz posiada właściwości hamujące rozwój guzów nowotworowych. Z drugiej strony naukowcy byli zachwyceni ogromnym potencjałem Gelee Royal, wykorzystywanym do wzrostu i regeneracji organizmu oraz stabilizacji systemu immunologicznego, a także do jego wzmocnienia. Jeszcze przez długi okres nauka nie będzie w stanie wyjaśnić wielu kwestii dotyczących Gelee Royal. Niektóre tajemnice natura zachowa jeszcze na długo dla siebie.

Wyciąg z pestek moreli zwiększa długość życia komórek, ogranicza uzależnienie od alkoholu, chroni przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych i zmniejsza ich negatywny wpływ na organizm, chroni przed marskością wątroby, pomaga przy syntezie protein, pobudza mechanizmy ochronne ustroju, po długiej i „skąpanej w alkoholu” nocy pomaga w walce z kacem.

  • Beta – karoten występuje w postaci prowitaminy A, a w organizmie zostaje przekształcony w witaminę A, pomaga w leczeniu tzw. „kurzej ślepoty” oraz innych chorób oczu, poprawia stan wzroku, dba o mechanizmy obronne w przypadku wielu chorób układu oddechowego, skraca czas trwania chorób korzystnie wpływa na kości, skórę, włosy, zęby i dziąsła. 
  • Witamina B1  Podobnie jak w przypadku innych witamin z grupy B, nadmiar witaminy B1 jest usuwany z organizmu, dlatego też konieczne jest uzupełnienie zapotrzebowania na tę  witaminę. Witamina B1 pobudza wzrost, wspomaga trawienie (szczególnie węglowodanów), korzystnie wpływa na kondycję psychiczną, łagodzi bóle występujące często po wizycie w gabinecie stomatologicznym, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego oraz dba o właściwą pracę serca.
  • Witamina B2 wspomaga rozwój i rozrodczość człowieka, zapewnia zdrowy wygląd skóry mocne paznokcie i zdrowe włosy, korzystnie wpływa na wzrok, przy udziale innych substancji pomaga w spalaniu węglowodanów, tłuszczów i protein, pomaga w leczeniu spierzchniętych ust. 
  • Witamina B6 odgrywa ważną rolę podczas wchłaniania protein i tłuszczy, łagodzi mdłości, sprzyja prawidłowej syntezie kwasów nukleinowych, które przeciwdziałają procesowi starzenia się, zapobiega nocnym skurczom mięśni, mrowieniu i szczególnym formom stanów zapalnych nerwów w kończynach, działa jako naturalny środek moczopędny pediatrics.aappublications.org
  • Witamina C Właściwości witaminy C są ogólnie znane: zapobiega chorobom wywołanym przez wirusy i bakterie (np. grypie), wzmacnia system immunologiczny, pozytywnie wpływa na gojenie się ran, na wzrost i regenerację komórek, naczyń włosowatych, kości i zębów, przyspiesza rekonwalescencję po przebytych chorobach, obniża poziom cholesterolu we krwi, osłabia działanie wielu substancji wywołujących alergie, niezbędna jest do tworzenia tkanki łącznej: pobudza syntezę kolagenu-białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. 
  • Witamina E opóźnia efekty starzenia, co następuje na skutek ochrony komórek przed utlenianiem, dostarcza organizmowi tlenu, chroni płuca, likwiduje stany ogólnego wyczerpania organizmu, a także aktywnie chroni przed obniżeniem wydolności fizycznej i wspomaga siły życiowe, wpływa na gojenie się ran, pomaga przy zapobieganiu poronieniom, łagodzi bóle skurczowe i mięśniowe. 
  • Kwas mlekowy przede wszystkim pobudza trawienie.
  • Amid kwasu nikotynowego wspomaga prawidłowe trawienie, łagodzi zaburzenia pracy żołądka i jelit, wpływa korzystnie na wygląd skóry, zapobiega występowaniu migreny oraz łagodzi jej działanie pobudza krążenie i obniża ciśnienie krwi, zwiększa energię poprzez właściwe wykorzystanie składników pokarmowych, obniża poziom cholesterolu we krwi. 
  • Selen współdziała z witaminą E, jest jednym z ważniejszych antyoksydantów, który zapobiega albo przynajmniej opóźnia starzenie się tkanek na skutek utleniania. Zapewnia elastyczność tkanek oraz łagodzi dolegliwości związane z przekwitaniem zapobiega powstawaniu łupieżu, nieprawdopodobnie neutralizuje określone komórki rakotwórcze i chroni przed zachorowaniami na niektóre nowotwory.

Rate this post